Fundacja Freespirit - Najważniejsze rzeczy w życiu nie są wcale rzeczami...

List od Dzieci z Freespirit Art Group

Drodzy Przyjaciele, Dobroczyńcy oraz Entuzjaści Kultury Afrykańskiej!

 Jesteśmy członkami Grupy Freespirit z Moree w Ghanie i chcielibyśmy opowiedzieć wam o naszych ekscytujących przygodach roku 2012.

 W sierpniu, podczas wakacji, wyjechaliśmy na obóz do Duakwy.  Dla większości z nas był to pierwszy wyjazd z Moree i poznawanie nowych ludzi i rzeczy było dla nas niesamowitym przeżyciem.  Byliśmy na wycieczce w lesie, gdzie rosną największe w Ghanie drzewa i zwiedziliśmy plantację kakao.  Chcieliśmy dowiedzieć się więcej na temat kakao – do czego jest używane i jak eksportowane za granicę.Podczas obozu mieliśmy również zajęcia komputerowe. Większość z nas nie wie zbyt wiele o komputerach, więc było to dla nas dużą frajdą i dobrym ćwiczeniem, mimo że początki były trudne.

Zmieniony ( Wtorek, 19 Marzec 2013 13:54 )


Read more...


 

<< First < Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > Last >>

Page 1 of 18

W naszych działaniach pragniemy inspirować do realizowania życiowych marzeń oraz pracy na rzecz wzajemnego poznawania, zbliżania, rozumienia i nawiązywania więzi między ludźmi różnorodnych kultur i tradycji. Każdego dnia i każdym małym krokiem możemy przyczyniać się do tego, by życie stawało się lepsze i szczęśliwsze.
Organizacja Pożytku Publicznego, OPP, Fundacja Freespirit, Freespirit Foundation, Fundacja Charytatywna, Organizacja Charytatywna, Charity Foundation, Pomoc, Fundacja, Charity, Help, 1% podatku, Wolontariat, Volunteering, Kinga Freespirit, Kinga Free Spirit, Malaika, Moree, Kinga Choszcz, Kolosy, Afryka, Ghana, Akra, Accra, Autostop, Najważniejsze rzeczy w życiu nie są wcale rzeczami