Witam wszystkich!
Może powinienem się przedstawiać przed zeszło weekendową akcją, ale trochę byłem zagoniony...
Nazywam się Skot, jestem podróżnikiem, pracuję w biurze MK Tramping w Krakowie i 2 dni temu miałem swoje wesele, które oprócz radości 120 przybyłych na nie gości, wielu wzruszających chwil i tańców do białego rana przyniosło też korzyści dla fundacji Freespirit.

Z wielką pomocą pani Choszcz oraz szeregu osób zaangażowanych m.in. w tworzenie skarbonki z pudełka na kawę udało nam się z moją obecną już żoną Marysią zorganizować zbiórkę pieniążków.
Informacja o Fundacji na zaproszeniach ślubnych spotkała się z wielkim zainteresowaniem, a wybór właśnie datków na rzecz dzieci z Afryki zamiast kwiatów spodobał się nie tylko naszym znajomym, ale i przyjaciołom naszych rodziców!
Tym sposobem konto Fundacji zostało zasilone o 2185 zł i 150 euro :)

Mamy nadzieję, że pieniądze te sprawią radość choć jednemu dzieciakowi, a inni - podróżujący lub nie - nasi rówieśnicy wpadną na podobny pomysł na swojej "nowej drodze życia" :)
Pozdrawiamy
Marysia i Staś Skotniccy