Znajdziesz mnie w szumie tysięcy wiatrów...

Pięć lat szczególnej podróży mija... Z tej okazji zapraszamy na wieczór wspomnień, relacje z Moree, gdzie brzmią gorące, afrykańskie rytmy Dziecięcej Grupy Artystycznej.

Spotkanie w Zejmanie pod hasłem "Znajdziesz mnie w szumie tysięcy wiatrów..." więc zapraszamy gorąco szczególnie tych, których los skrzyżował w jakiś sposób z Kingą i wpłynął na życie. Zapraszamy przyjaciół Kingi, sympatyków Fundacji Freespirit i tych co odnaleźli Kingę w szumie wiatrów przeróżnych zakątków świata.

Impreza jest otwarta i bezpłatna w Zejmanie. Jednak jest taki zwyczaj, że osoby, które nie są Członkami Klubu muszą symboliczne 2 zł do skarbonki wrzucić. Oczywiście mile też widziane dotacje dla Fundacji, szczególnie na rzecz Zespołu Freespirit, by marzenie o udziale w międzynarodowych festiwalach w Polsce mogło sie spełnić.

Do zobacznia w Klubie Zejman przy ul. Motławskiej w Gdansku, 10. czerwca, godz 19:00

Rodzice Kingi