Najlepsi tancerze i bębniarze przeważnie są już trenerami własnego zespołu lub członkami grupy, która występuje nie tylko w Ghanie ale też innych krajach. Niektórzy prowadzą zajęcia w kilku miejscach i w różnych okresach warsztaty tańca dla turystów, są werbowani przez biura turystyczne Stanów, Europy czy Australii towarzysząc grupom zwiedzającym Ghanę. Idą tam, gdzie są lepiej opłacani.

Od dłuższego czasu poszukiwaliśmy niezależnego tancerza z okolic Cape Coast, osoby z pasją, która zajmie się Zespołem Freespirit. Nicolas Ebo poprowadził dziś pierwsze zajęcia w Moree. Wykazał się energią i talentem. Od pierwszego momentu wszystkie dzieci polubiły nowego trenera. Mamy nadzieję, że fundusze Fundacji Freespirit pozwolą dzieciom z Moree realizować ich pasje , uczyć się afrykańskich tańców i gry na bębnach.