Najważniejsze rzeczy w życiu nie są wcale rzeczami...
KINGA FREESPIRIT
POLECANE KSIĄŻKI
Start O Fundacji Piosenka Hymn Fundacji

Piosenka Hymn Fundacji

Fundacyjna piosenka "I'm free"

Piosenka zostala stworzona w Ghanie, w Akrze wyłącznie dla celów Fundacji. Jest własnością autora i Fundacji Freespirit. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Slowa i muzyka: John Paul Essiam, pseudonim artystyczny Ian the Kisser
Nagranie: El - Shaddali Studios, Accra
W chórku dzieci z St. Iwanga Catholic Church w Akrze.

Posłuchaj piosenki "I'm free" [mp3] »

Hymn Fundacji "Love"

To stara ghanijska piosenka, która dla naszych celów została przetłumaczona na angielski i specjalnie dla nas nagrana.

Solista: Edward Ofosuhene

Posłuchaj hymnu "Love" [mp3] »

I TY MOŻESZ POMÓC

Konto w banku WBK
PLN - 46 1090 1098 0000 0001 0630 2890

W naszych działaniach pragniemy inspirować do realizowania życiowych marzeń oraz pracy na rzecz wzajemnego poznawania, zbliżania, rozumienia i nawiązywania więzi między ludźmi różnorodnych kultur i tradycji. Każdego dnia i każdym małym krokiem możemy przyczyniać się do tego, by życie stawało się lepsze i szczęśliwsze.
Organizacja Pożytku Publicznego, OPP, Fundacja Freespirit, Freespirit Foundation, Fundacja Charytatywna, Organizacja Charytatywna, Charity Foundation, Pomoc, Fundacja, Charity, Help, 1% podatku, Wolontariat, Volunteering, Kinga Freespirit, Kinga Free Spirit, Malaika, Moree, Kinga Choszcz, Kolosy, Afryka, Ghana, Akra, Accra, Autostop, Najważniejsze rzeczy w życiu nie są wcale rzeczami