Najważniejsze rzeczy w życiu nie są wcale rzeczami...
KINGA FREESPIRIT
POLECANE KSIĄŻKI
Start Dziękujemy Przyjaciele

Pozostały wspomnienia i festiwalowe przyjaźnie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziękujemy wszystkim drużynom za świetne występy i stworzenie niesamowitej festiwalowej atmosfery, a szczególnie Zespołom z Norwegii, Kolumbii, Chin i kamrackiemu zespołowi Hulajniki. Trzy festiwale … powitania, przyjaźnie, wspólnie spędzone chwile...a na koniec trzy razy łzy. Może kiedyś znów sie gdzieś spotkamy..


 

Dziękujmy za gościnność i prezenty podczas European Tour 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pani Agnieszce i innym sympatykom z Nowego Sącza jesteśmy wdzięczni za wszystkie prezenty przekazane dzieciom z Moree.  Rowery, piórniki, maskotki to wielka dla nich radość i spełnienie marzeń. Rodzinom z Francji dziękujemy za troskliwość i opiekę, za możliwość przeżycia rodzinnej atmosfery i również za wszystkie przekazane upominki, Hulajnikom za gościnność w Milówce. Zapraszamy do Moree :) 

 


 

Przyjaciele afrykańskiej kultury


 

Dla Festiwalowych Organizatorów i Pana Brody ... sierpień 2013

 

 

Dziękujemy festiwalowym organizatorom za bardzo serdeczne przyjęcie dzieci z Moree, a dyrekcji Małopolskiemu Centrum Kultury „Sokół” za szczególną trzyletnią współpracę i perfekcyjną organizację festiwalu 'Swięto Dzieci Gór ".

To między innymi dzięki Wam trwają piękne ginące kultury.

 

Dzieci z Moree dziękują Panu Brodzie za wszystkie wartości , które przekazywał, niezapomniane chwile z nim spędzone w Nowym Sączu i Zielonej Górze. Dzieci pamietają piosenkę i niejdnokrotnie ją śpiewały po powrocie do Ghany 

 

 


 

Dzękujemy Marysi i Skotowi :)

Dziękujęmy Marysi i Skotowi, którzy kwestowali dla Fundacji na swoim weselu :) [pdf] »


 
I TY MOŻESZ POMÓC      


Konto w banku WBK
PLN - 46 1090 1098 0000 0001 0630 2890

W naszych działaniach pragniemy inspirować do realizowania życiowych marzeń oraz pracy na rzecz wzajemnego poznawania, zbliżania, rozumienia i nawiązywania więzi między ludźmi różnorodnych kultur i tradycji. Każdego dnia i każdym małym krokiem możemy przyczyniać się do tego, by życie stawało się lepsze i szczęśliwsze.
Organizacja Pożytku Publicznego, OPP, Fundacja Freespirit, Freespirit Foundation, Fundacja Charytatywna, Organizacja Charytatywna, Charity Foundation, Pomoc, Fundacja, Charity, Help, 1% podatku, Wolontariat, Volunteering, Kinga Freespirit, Kinga Free Spirit, Malaika, Moree, Kinga Choszcz, Kolosy, Afryka, Ghana, Akra, Accra, Autostop, Najważniejsze rzeczy w życiu nie są wcale rzeczami