Najważniejsze rzeczy w życiu nie są wcale rzeczami...
KINGA FREESPIRIT
POLECANE KSIĄŻKI

Pozdrowienia z Moree od Ingi , Kuby i Iwony - 3 stycznia 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy zachwyceni Moree, klimatem tu panującym, otwartością i pomocnością spotykanych tutaj ludzi. Przyroda dookoła jest zachwycająca. Warunki w domku dla wolontariuszy są dużo lepsze niż się spodziewaliśmy!! Cieszymy się, że wszyscy tak milo nas przyjęli! Dzieci z Gaetanem zrobiły dla nas nawet powitalny plakat i przygotowały występ. Wciąż zaskakuje nas liczba odwiedzających nas osób !!


Read more...


 

1% podatku na Zespół Freespirit

Drodzy Sympatycy Fundacji Freespirit,

 

Zbliża się czas rocznego rozliczenia. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1% podatku dochodowego na edukację dzieci z Zespołu Freespirit. Zespół mozna wesprzeć przekazując 1 % na Fundację Dzieci Afryki. 

 

                 KRS 0000331212

Koniecznie uzupełnijcie w picie cel szczegółowy :  ZESPÓŁ FREESPIRIT  

 

Można dokonać bezpłatnego rozliczenia wypełniając e-pit na stronie fundacji Dzieci Afryki  

www.dzieciafryki.com . W imieniu dzieci i sympatyków afrykańskiej kultury gorąco dziekujemy. 


                                                 


 

<< First < Previous 11 12 Next > Last >>

Page 12 of 12

I TY MOŻESZ POMÓC      


Konto w banku WBK
PLN - 46 1090 1098 0000 0001 0630 2890

W naszych działaniach pragniemy inspirować do realizowania życiowych marzeń oraz pracy na rzecz wzajemnego poznawania, zbliżania, rozumienia i nawiązywania więzi między ludźmi różnorodnych kultur i tradycji. Każdego dnia i każdym małym krokiem możemy przyczyniać się do tego, by życie stawało się lepsze i szczęśliwsze.
Organizacja Pożytku Publicznego, OPP, Fundacja Freespirit, Freespirit Foundation, Fundacja Charytatywna, Organizacja Charytatywna, Charity Foundation, Pomoc, Fundacja, Charity, Help, 1% podatku, Wolontariat, Volunteering, Kinga Freespirit, Kinga Free Spirit, Malaika, Moree, Kinga Choszcz, Kolosy, Afryka, Ghana, Akra, Accra, Autostop, Najważniejsze rzeczy w życiu nie są wcale rzeczami