Najważniejsze rzeczy w życiu nie są wcale rzeczami...
KINGA FREESPIRIT
POLECANE KSIĄŻKI
Start Projekty Projekty Partnerskie

Fundacja na Festiwalu Kultur Świata "Okno na świat" 26 – 30 września 2007

Nasz udział w Festiwalu Kultur Świata to wystawa zdjęć Kingi zaprezentowana w kościele św. Jana w Gdańsku. Kingi miłość do Afryki, jej pasja odkrywania nowych miejsc, poznawania ludzi, chęć dzielenia się z innymi tym co wzrusza, tym co piękne, tym co się przeżywa … zainspirowała nas do podzielenia się fascynująca kulturą Afryki. "Tu każdy dzień jest pełen małych cudów trudnych do opisania"- napisała Kinga w swym afrykańskim pamiętniku.


Malaika wzięła udział w warsztatach afro dance, które prowadziła wspaniała tancerka Afra Crudo z Francji . Czterodniowe warsztaty zakończyły się pokazem w Sali Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego w Gdańsku. Wydarzenia tych kilku wrześniowych dni dały uczestnikom możliwość poznawania tego co dalekie i egzotyczne …Przedstawiciele odległych od siebie zakątków świata dzielili się własną odrębnością kulturową, prezentowali swoją odmienność i niepowtarzalność.
 
<< First < Previous 1 2 Next > Last >>

I TY MOŻESZ POMÓC      


Konto w banku WBK
PLN - 46 1090 1098 0000 0001 0630 2890

W naszych działaniach pragniemy inspirować do realizowania życiowych marzeń oraz pracy na rzecz wzajemnego poznawania, zbliżania, rozumienia i nawiązywania więzi między ludźmi różnorodnych kultur i tradycji. Każdego dnia i każdym małym krokiem możemy przyczyniać się do tego, by życie stawało się lepsze i szczęśliwsze.
Organizacja Pożytku Publicznego, OPP, Fundacja Freespirit, Freespirit Foundation, Fundacja Charytatywna, Organizacja Charytatywna, Charity Foundation, Pomoc, Fundacja, Charity, Help, 1% podatku, Wolontariat, Volunteering, Kinga Freespirit, Kinga Free Spirit, Malaika, Moree, Kinga Choszcz, Kolosy, Afryka, Ghana, Akra, Accra, Autostop, Najważniejsze rzeczy w życiu nie są wcale rzeczami